Reklamy:Tady
Hodnotím blogy:Zde
4.dil Travel to happiness:Tu
Chcete udělat ikonku?:Přihlaš se zde
Soutěž o nejlepšího bratra a sestru 1.kolo:tady
můj první časopis-Tu
nová rubrika:Programy
diplomky za bleskovku tady

7.díl underfood

31. května 2009 v 20:06 | makulenda |  komix underfood


Tady je dalš dílek snad se bude líbit mě se do toho tak nevhtělo tak snad nevadí že je to moc pozdě..


Najednou jsme viděli svoje duchy a začali jsme si s nimi povídat..Ryky. začala..A vy jako jste opravdu mi..?Jo..Takže když budeme chtít abyste místo nás byli ve škole tak jo..?No ne nikdo nás nevidí..Je to divné že třeba Hejly vidí mě a Alanového ducha.. Nebo Alan mě a Hejli ducha..A pak řekl Alan já vím proč se vidíme navzájem..Protože se propojujeme..To je asi to proč všechny porazíme..Jsme propojeni silným kamarádstvím..Nikdo nás už nerozdělí..Máš pravdu Alane..Nerada to říkám ale jo..Díky Ryky..


Tak a teď se budete učit jak je ovládat..A začala nás tam učit..Pak nás něco naučila.. A mi jsme šli do pokoje..Učili jsme se jenom mi protože byli prázdniny a všichni dopilovali učení sami..Jenom mi jsme se učili s paní Marií..

Lehli jsme si na postel a začali jsme si povídát..Hej to je super můžeme je používat jako třeba sluhy..Hej Ryky…No co aspoň když se musíme učit tak nám budou nosit pití atd..Ne raději ne..Ježiš Alane..Trochu si užij když se musíš učit..

Přivolala jsem svého ducha Čau Ryky..Ano ryky..?Výš co nebudeme si říkat stejně ty budeš ryky 1 a já ryky..To je nějaká blbost furt je to stejné..Alane buť ticho..A výš co Alane Ryky má pravdu jsme vyčerpaní..Duchové nám pomůží..


Jo tak já bych si dala třeba nějaký džus no…A já taky..Ryky řekni si svému..Ale to by se rychle unavil..A můj může..?No mě je jedno jestli tvůj nebude moc..Běž někam Ryky..

Tak sory já taky Ryky1..Alane netvař se tak blbě..Takysi přivolej svojeho ducha..Raději se jdu učit…Ale Alane..Čau..Hej dneska má přijet Oliver..No asi jo to je super…

A najednou tam přišel Oliver..Čau Olivere..Čau ryky..Tak co už umíte používat svojeho ducha..?No ano.Tak to je super..A najednou přišla Ryky1 a můj duch..Cože co to nesou..No nesou nám pití..To nevíte že se nemůžou používat k uklízení nebo něco tak…No promiň mi jsme to nevěděli..No budete mít průser..Ježiši Ryky..Promiň Hejly..Co budeme dělat teď..?Necháme to tak..To je chytrý Ryky..No není..Protože to stejnak zjistí..A jak..?No nebudou k použití jeden den..Cože a jak se to naučíme..?No to nevím..Sakra..Jdu do knihovny nějaké kouzlo najít Ryky..Tak jo a promiň..To nevadí..

Já hned přijdu šla jsem do knihovny..A hledala jsem knížku..Nebudu vám to tu rozpisovat jak jsem to hledala prostě jsem to našla..

Tak Ryky mám to..Ale nemůžeme to říct Alanovi..A nikomu..Jasná Hejly..Tak tady je o tom něco napsaný..Počky já to řeknu..Ať taky něco dělám..Ne ryky..Kambi jakum notura.. A najednou jsme zmizli..Ryky kde jsi..A kde jsi ty Hejly..Cože..?Kde jsme a začali jsme tam ječet..To je super Ryky..Už toho nech..Přečetla jsi něco jiného..Promiň..Tak a co teď máme dělat..?Tak teď to napravím opravdu..To doufám..
Jdu do knihovny..Dobře a co mám dělat já..?No nevím…Já ti jdu pomoc..Tak jo ale čtu to já..Tak jsme zase začali hledat..Jo a Olivere..?Ano hejly…?Prosim kdyby se někdo ptal tak jsme v knihovně a čteme si nebo si vymysli něco jiného..Dobře tak čau..Čau..A šli jsme hledali jsme asi do večera a stejnak jsme nic nenašli…
Tak jsme šli do pokoje a tam byl Alan..Tak jsme si lehli na svoje..A poslouchali jsme jak si povídají jako Alan a Oliver..Pak jsme šli spát..Ráno jsme se probudili a byla tam učitelka..Ježiši co tu dělá..?Ah jo..Pošeptala jsem Oliverovi do ucha že jestli by jí něco neřekl a mi mezi tím něco najdeme..Tak jo..

A šli jsme do knihovny..Tam jsme hledali hodinu a pak to Ryky našla..Super Ryky jsi dobrá..Jo díky Hejly…Tak a teď to musíme přečíst..

Začala to Ryky číst a šli jsme zase vidět pak jsme sli pro knihu která nás zbaví toho že nemůžeme používat naše duchy..Ale nebyla tam.Šli jsme do knihovny jestli tam není ale tam už byla učitelka..Tak holky kde jste byli…?No my jsme byli no..Byli sjte v knihovně já to vým a nelžetemi..Tak promiň my jsme všechno zkazili..Jo zkazili…Ale našli jsme knihu..Jo já vím tady je..Jé děkujeme..A začali jsme číst…Pak jsme mohly použít naše duchy…A šli jsme se učit..Naučili jsme se něco…A tak jsme se učili celý den..No spíše celý týden..A nějak jsme se něco naučili…Najednou to nastalo..A připravovali jsme se…Pak jsme se začali seřazovat..

A nejednou někdo řekl teď a všichni začali mizet..Ale nemohly jsme se jen tak přemýstit tak jsme se přemýstěli po kousíčkách..A najednou jsme na sebe narazili v lese jako čarná a bílá magie..A vypuklo to..Nevěděla jsem jak to bude trvat..Ale snad pár dní nebo pár týdnu..?
---pokračování příště---
8.díl:zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na tomto blogu mám vlastní tvorbu.Nesmíte ji kopírovat(ani se zdrojem).A nesmíte ji vydávat za své.Pokud jde o download, který není naši tvorby,nebo něco grafického.Tak zkopírovat můžete, ale jenom se zdrojem a to mnou..