Reklamy:Tady
Hodnotím blogy:Zde
4.dil Travel to happiness:Tu
Chcete udělat ikonku?:Přihlaš se zde
Soutěž o nejlepšího bratra a sestru 1.kolo:tady
můj první časopis-Tu
nová rubrika:Programy
diplomky za bleskovku tady

6.díl

20. května 2009 v 17:47 | makulenda |  komix underfood
Abánakala..Začali jsme křičet..A najednou jsme začali mizet…Ale každý se objevil někde jinde..Alan se objevil správně ale nevěděl jestli to bylo tam kde se měl objevit protože nikdo s ním nebyl..

Ale já a Ryky jsme se objevili v naší škole..Ale mysleli jsme si že jsou asi 2 stejné školy tak že jsme dobře..Ale pak jsme tam viděli učitelky a říkali je vy jste tady už..?A jak jsme si mysleli že jo tak jsme řekli jo konečně jsme tady mrzí nás že jsme zmizeli a musíte nás to naučit znova ano…? No určitě jste byli v nějaké jiné škole a tam jste se to učili tak už vás to učit nebudeme..Cože..?Ne v každe škole se učí kouzla.. Jste pořádku..?Ano jsme..Ježiši my jsme ještě furt tady..My jsme to pokazili a Alan je určitě správně..No tak rychle do třídy holky už zvoní ale my nemůžeme ne musíte..Nebo budete po škole.. Ah jo..

Tak jsme šli..Teda ne do třídy ale na zchod..A tam jsme znova řekli abána kala ale mysleli jsme na Alana…

A objevili jsme se u Alana a najednou jsme si na všechno vzpomněli Alane konečně jsme tu..
Je a ty jsi ostříhaný...No já jsem sluší ti to..

Přišla tam učitelka..Jaktože jste zmizeli to bude velký průser..A začala nás tam poučovat.. No dobře promiňte už to neuděláme víte jak dlouho by trvalo …Jo měsíc..ale netrvalo to měsíc…No dobře ještě že jste si vzpomněli..Jo ale to bylo díky Alanovi..A díky Hejlininy mamky..Ale Ryky..Ty si si na to poměla..A Hejly taky pomohla..Tak jo Ale nemáme čas..

Rychle do tříd a běžte se učit..Ano paní učitelko..A šli jsme se dál učit…Tak dneska se budete učit…Lektvary..Je tu třída na chemiku..Proto jsme se museli přesunout…A tady máte každý jednu knížku..Jak jsme vás rozdělili do skupin po tří tak aspoň jeden s vás musí umět udělat lektvar…A určitě musíte umět udělat několik lektvarů….

No to je perfektní hej Alane ty jsi chytrý ty budeš umět všechny lektvary..No a jako kdo jiný..A co já..?Řekla jsem..No to je pravda i Hejly umí si toho hodně pamatovat..No ale neumím toho tolik jako Alan..Ne hejly ty to taky umýš..Na rozdíl od Ryky..Hej zase se hádáte..?Nehádejte se..Jo promiň Hejly Ale Alan si zase začíná..Je mi to jedno prostě se hádat nebudete..Jo sory Ryky..

Naučili jsme se pár lektvarů…A zjistili jsme že to asi Alan bude dělat..Je v tom nejlepší..

Já umím nejlépe kouzlit nevim jak jim to nemůže jít..

A Ryky umí poznávat Magii ne černou a bílou jako to taky ale hlavně červenou,Modrou,Bílou,Oranžovou žlutou atd..…Nevím jestli jste si toho všimly ale dá se to poznat podle toho jak když třeba mizíme tak se ukáže barva..A to je velmi důležitý..Abych věděla jaké mám použít kouzlo na ně nebo aby Alan použil lektvar na ně..

A abyste věděli tak já mám modrou…Ryky..Žlutou..A Alan červenou…Všichni se doplňujeme..Jsme skvělá trojka..Nikdo nás nezastavý..Celý 3 týdny jsme se toho dost naučili..A najednou jsem si vzpomněla na Olivera…Už jsem ho dlouho neviděla…

A šla jsem za ředitelkou kdy se Oliver vrátí..Řekla mi ahoj Hejly..No Oliver se vrátí zítra jak už víte někdy teď by u měla být černá magie a Olivera tu budeme potřebovat..Ale máme nový plán už dlouho nikdo nebyl ve světě černé magie a tak vy budete..Přepadneme je tam..Vždycky to bylo lepší na naší straně protože přepadly nás tady ale vypadalo to tu hrozně..Tak teď jdeme my za nimi ale musíme jít v ten pravý čas..Protože jsou tu pravidla nějaké a tady je máš a musíte je prostudovat..

Dobře děkuji..A už jsem hodně připravená..Ano jste už teď nejsilnější ale musím vás naučit něco zvláštního..Někomu to trvá dost dlouho…Ale já si myslím že vám to trvat bude tak do doby než budeme muset jít..A musíme začít hned..Ano já zavolám osatní..Ano a sejdeme se hale.. A šla jsem..

Čaute děcka..Mám super správu..Budeme se učit kouzlo které nikdo neumí..Tak pospěšte si rychle..Podle učitelky to rvá dost dlouha ale prý nám to buse trvat chvilku..Ježiši a proč řekly oba dva..Proč se raději neučíme lektvary nějaké best..Řekl Alan..No to ne kdo by se chtěl učit lektvary..Měli bychom se naučit nějaké nové magické barvy..Ježiši jste vedle bude to kouzlo..Pohněte si..Máme sraz v hale..Tak jdem..

A najednou jsme byli v hala..To je super..Tak co se budeme učit..No všichni byli ve školce ale vy ne..Jakto..?No nebyli jste tady ve školce..To existuje.?Ano tam se učíte to základní používat svojeho ducha..A vy se to musíte naučit dnes..Cože tak to všichni umí jenom ne my..?Jo umí to všichni ale jak se toto naučíte tak je ještě hodně věcí s tím..To taky umí ale neumí jich tolik hodně jich je zakázaných a já vás to teď naučím musí nám to pomoc..Ale teprve dnes se budete muset naučit ovládat svého ducha..A jak dlouho na to máme..?No jeden týden..?Cože..?Oni na to měli jeden rok a mi na to máme jenom týden..?Ne oni na to měli 3 roky..Ale nebojte se vy to zvládnete..No to doufám..

A začali jsme se učit..Všechno nám to vysvětlila… Ale stejnak jsme to nechápali teda jenom Ryky..Ale pak to napadlo i Ryky..

A Viděli jsme svojeho ducha..Všichni i Ryky..Bylo to úžasné..Ale učili jsme se to celý den..

Naučí se všechny kouzla s duchy..?
porazí černou magii..?

----Pokračování příště---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na tomto blogu mám vlastní tvorbu.Nesmíte ji kopírovat(ani se zdrojem).A nesmíte ji vydávat za své.Pokud jde o download, který není naši tvorby,nebo něco grafického.Tak zkopírovat můžete, ale jenom se zdrojem a to mnou..