Reklamy:Tady
Hodnotím blogy:Zde
4.dil Travel to happiness:Tu
Chcete udělat ikonku?:Přihlaš se zde
Soutěž o nejlepšího bratra a sestru 1.kolo:tady
můj první časopis-Tu
nová rubrika:Programy
diplomky za bleskovku tady

5.díl underfood

17. května 2009 v 14:02 | makulenda |  komix underfood


Hej hejli podívej se co jsem našel v kapsy..No co rychle mi to řekni..No spíš ukaž..Dobře podívej se..Je tam napsané…abánakala co to má být..?No něco mi to připomíná..No abych se přiznala mě taky..Řekla Ryky..A já do třetice jsem řekla to samé..No ale nevíme co to je..Hej Hejly..No co je mami..
M

Já ti něco musím říct..A co mami..No víte jak si nic nevzpomínáte..?No jo..No tak já nevím jestli vám to mám říct všechno je osud je nalinkovaný..A proto co teď řeknu co jsem se rozhodla je dáno osudem..Mě se tam vždycky líbilo i tátovi ale odešli jsme kvůli nebezpečí a to jsme chtěli i s vámi..Ala nám to osud přál ale vám ne..Ale určitě vyhrajete..Osud spíše přeje vám a né nám..pro vás je to tak lepší..A co mami..Chceme to vědět..No dobře teď tomu věřit nebudete ale to je už na osudu..Už je nalinkovaný..Vy jste kouzelníci..

Cože..?Vykřikl Alan nic takovéto neexistuje..Já tomu věřím řekla Ryky..A ty..?Zeptala se mě..No já nevím..Ale asi něco na tom bude proč jsi nic nepamatujeme..Proč jsi pamatujeme básničky proč má Alan nějaký papírek..

Ale to jsem řekla a mamka už tam nebyla..Šla za tátou a řekla mu že už to víme..Hej ale co znamená ten papírek..No to nevím ale máma nám musí říct co se stalo všechno..Mami..Pojď sem..
M

Jo už jdu Hejly..Mami musíš nám to říct všechno..A začala vyprávět..Cože to jako všechno se stalo..?A vy jste nám to neřekli všechno..?A jak se máme dostat zpátky..?Jde to vůbec..?No myslím že jo..Ale nevím jak..Oni si vás přivolali a jak dlouho to trvá..?No 1 měsíc..Cože tak dlouho..Jo a to by tam měl už být černá magie..Cože už..?Jo a vy jste se měli naučit kouzlit..Abyste ju přemohli..A jestli se tam dostaneta tak budete muset bojovat chcete tam jít..?

A kdo jiný by je porazil..?Řekla Ryky..No vy jste předurčeni je porazit..A jestli je porazíte tak jedině vi a jestli je neporazíte tak nikdo jiný by to nemohl udělat..Tak jsi nemyslete že jste to pokazili vy jste nejsilnější a nikdy se nemůžete hádat to by jste neměli žádnou šanci..


Ano chápeme mami dnes nepůjdeme do školy..Ano Hejly nenutím vás k tomu..Já vím mami nemáš nějaké knížky ano a moc..Tak nám je dej..

Jo a šla pro ně..Tady je máte a jejich docela dost a musíte je všechny pročíst..To jako vážně..?Jo…Tak jdeme číst..

Ah jo už mě to nebaví..Už čteme přes hodinu..Já vím je to vyčerpávající..Ale musíme to přečíst a zjistit jak se tam dostat..To víme Hejly..


Hej Ryky jestli chceš tak si běž odpočinout mi víme jak je to pro některé kteří nejsou tak talentovaný jako mi obtížné Alane nech toho jen nejsem zvyklá číst..

Hej nehádejte se..Máma říkala že se hádat nemáme..A když toho tolik ví tak proč nám neřekne jak se tam máme dostat..Řekli oba dva na nás..Hej máma za to nemůže že jsme se sem nějak dostali..Ale může za to že nám to řekla neměla nám to říkat..Pak bychom nic nevěděli..A nic bychom nehledali..No tak pomiň že jsem se mamky zeptala dál ale měli jste mě zastavit..

Jak ty nás neposloucháš Hejly..Hej tohle není fér..Já vám nic nedělám..Snažím se abyste se nehádali ale jak vidím tak nejsem vaše nejlepší kamarádka..

Promiň Hejly mi jsme to tak nemyslel-li už se nebudeme hádat no tak to vám nevěřím..Promiň..

hej Alane a Hejli co jsi měl vlastně v té kapsi..?No já nevím ale nějakou blbost..A co tam, bylo napsaný..?No bylo tam abánakala a to třeba je něco..Takže Alan to měl v kapsy to mohlo znamenat kouzlo kterým jsme se sem dostali..Ale musíme vědět jak ho použít takže v nějaké knížce musíme najít co to je a jak to použí..No to je pravda…

Tak jdeme hledat abánakala jo..Hedali jsme tak 2 hodiny a pak to našel Alan bylo to divné že na toto přišla zrovna Ryky..Ale co ona je taky chytrá..Ale jak jsem říkala tak to našel Alan…

Mám to vykřikl..Abánakala znamená přemístění..A abychom jsme se přemístili musíme myslet tam kam se chceme přemýstit a musíme být kouzelníci..To je super našel si to Alane řekla ryky..Ale jenom díky tobě tak jenom musíme myslet na tu školu nevíme jak vypadá ale prostě škola..Chytneme se a budeme si myslet..Na našu školu..A řekneme abánakala..
Dobře vykřikli jsme abánakala…
Dostanou se do školy..?
Dostanou se tam včas a porazí černou magii..?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

líbí se vám komix underfood..?

Ano líbí měla bys napsat více dílů.. 36% (9)
jo ujde.. 20% (5)
ne nedělej další díly 44% (11)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na tomto blogu mám vlastní tvorbu.Nesmíte ji kopírovat(ani se zdrojem).A nesmíte ji vydávat za své.Pokud jde o download, který není naši tvorby,nebo něco grafického.Tak zkopírovat můžete, ale jenom se zdrojem a to mnou..