Reklamy:Tady
Hodnotím blogy:Zde
4.dil Travel to happiness:Tu
Chcete udělat ikonku?:Přihlaš se zde
Soutěž o nejlepšího bratra a sestru 1.kolo:tady
můj první časopis-Tu
nová rubrika:Programy
diplomky za bleskovku tady

4.díl eclipse

15. května 2009 v 20:48 | makulenda |  komix eclipse


No Radek odešel a byl nebyl moc vpohodě ale co že…Radči jsem řekla hej Patriku nechceš už jít mě je nějak blbě..Cože a jak se dostanem domů..?No půjdem pěšky..No zavolala bych tátu ale nědo je tu opylí..
No tak jo jdem..Hej čau mi už jdem tak čau Patriku a Nicol čau..No tak jsme šli..Hej Patriku promiň jako mohl si tam zůstat ne to je vpohodě…Tak jo no hej už du tak zítra..
No hej Nicy nechceš jet se mnou a s kámošema na chatu Toma..?Hej tom má chatu jo.?Jo moc ráda kdy..?Ni myslím že v pátek a celej týden o prázdninách hej to je super..No a dnes není nikdo doma nechceš jít k nám zeptal se Patrik jo moc ráda tak jo jenom to jdu říts tátovi..

Čau tati hej já dneska budu spat u Patrika jo..?No tak jo…No a Já o prázdninách jedu na chatu jo..?Můžu…?No jo můžeš…Tak díky tati si super..Tak já jdu čau..

No tak jsem šla čau Patriku už můžem jít..

Dobře přišli jsme tam a začali jsme se dívat na nějaký film..No ten film byl horor tak jsem se přitulila Patrikovi a Mazlili jsme se na gauči..Pak film skončil a řekli jsme si že jdeme spát takáme šli a já jsem se zeptala jestli se můžu osprchovat.


no patri řekl že jo tak jsem si dala sprchu a pak jsem se převlíkla do pižama..

.
Jak jsem si vyčistila zuby tak jsem šla za Patrikem do pokoje že je mi smutno a takové ty kecy…No tak Patrik řekl no tak pojď ke mně tak jsem si lehla za ním měl docela velkou postel tak to bylo v poho…No víte co následovalo no co jíneho že…

No ráno jsem se probudila brzo a patrik ještě spal protože ho bolela hlava já jsem se převlékla a
dala jsem Patrikovi pusu..

Dobré ráno patriku klidně ješte spi a já jdu uděat snídani jo…?Patrik jen tak trochu kývl..Dobře tak jo..

Já dělám palačinky moc dlouho tak půl hoďky no jo neumím vařit co už..Patrik ještě tak dvacet minut leřel v posteli pak jse převlékl a šel za mnou…

Dobrý ráno mi řekl dobrý Patriku..Tady máš palačinky no nwm jestli ti budou chutnat:Dno Patrik ovhitnel a řekl že jsou dobré asi mě nechtěl urazit chudák to musel sníst..:D

no hej Pariku a kdy vlastně přijedou tvoji rodiče..? Ježiš někdy teď cože hej tak já jdu tak čau..Dobře čau jeětě dnes přídu jo..?
dobře tak čau.. dali jsme si pusu a já šla…

Přišla jsem domůa mamka na mě vijela kde si byla jaktože dješ domů tak pozdě..?
No já jsem tátovi říkala že ještě někde přespím..Cože to snad ne a kde..?To je jedno ne…?Ne není no tak u kamaráda….Rozumím dobře u kamaráda a ne u kamarádky..? Jo rozumíš dobře..A začala mě ta poučovat že kluci vždycky….No já vím mami ale on je jiný..No jen aby..Jo a už ti táta říkal že jedeme na chatu příštítýden..?Cože ty nemůžeš..Ježiš mami jakto tam jedu s kámoškou..Jo a bude tam i Patrik..,No to je asi jasné ne když jsme všichni kámoši.. Co a co tam budete dělat..?no já nwm opýkat špekáčky řekla jsem se srandy..No jen aby řekla mamka..

Začal mi volat telofon..No tak čau mami někdo mi volá asi pujdu ven..No halo tany Nicky..Čau Nicky tady Monika..Ču Moni..Co je..?No já jen jedtli bys nešla nakupovat..?No tak jo..Monika je kmoška ze třídy bavím se s ní ale jen trochu víc se bavím s těma s kterýma se baví Patrik..Jo tak já kvám přijdu teď jo..?
Tak jo šla jsem k Monice a pak jsme šli nakupovat tam jsem viděla
Patrika a Sáru jenom jsem se dívala co tam dělají..Chvilku si povídala říkala jsem si proč se spolu nehádají no nwm..No tak jsem dál nakupovala a nevšímal jsem si koupila jsem si krásné věci a pak jsem viděla to triko ježiš to je super a ktomu se hodí kalhoty..
hned jsem si je vyskoušela a jak jsem vyšla s kabinky abych jí ukázala jak to vypadá no

než jsem vylezla tak jsem tam zase viděla Patrika Sáru co tam dělají co jim je hned bych za nimi letěla ale co první co budou dělat třeba jí dá Pusu třeba hlavou mi procházelo milion otázek ..Najednou jsem to viděla co tam dělají Patrik…


Co tam Patrik a Sára dělejí..?
Podvádí Patrik Nikolu..?

Je tam myslím 15 fotek...No není to nějak moc ale na to že v underfood bylo o hodně vmíň fotek
tak docela v pohodě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na tomto blogu mám vlastní tvorbu.Nesmíte ji kopírovat(ani se zdrojem).A nesmíte ji vydávat za své.Pokud jde o download, který není naši tvorby,nebo něco grafického.Tak zkopírovat můžete, ale jenom se zdrojem a to mnou..