Reklamy:Tady
Hodnotím blogy:Zde
4.dil Travel to happiness:Tu
Chcete udělat ikonku?:Přihlaš se zde
Soutěž o nejlepšího bratra a sestru 1.kolo:tady
můj první časopis-Tu
nová rubrika:Programy
diplomky za bleskovku tady

2.díl underfood

13. května 2009 v 20:04 | makulenda |  komix underfood


Tak tady je další dílek snad se vám bude líbit..


Šli jsme do učebny a bylo to lehké najít protože tuto hodinu máme zase v naší třídě.. Dorazili jsme tam a zrovna začal hodina..Tak tady máte knihy s kterých se budete učit další hodinu…

Vzali jsme knihy a šli jsme do pokoje zase něco vyřešit..Hej na co jako jsou ty knihy vždyť jsou tlusté a není tam nic napsáno na obalu…Zase začal Alan..Ryky dodala podíváme se do nich ne..?Cože..?Vykřikli jsme na Ryky já a Alan..A proč ne..No může se ..?Řekl alan..No když se z nich budeme učit tak asi jo..Řekla jsem..

Tak jsme se do toho podívali..Byly tam nějaké jakdyby básničky..Uznávám zákon trojnosti a uvědomuji si co dělám.Prohlašuji se právoplatným čarodějem,Mágem a léčitelem.A má víra v sílu lásku přírodu boha bohyni.Je silnější než kdykoliv předtím.Ježiši co to má znamenat.Čti dál řekla Ryky..Ne řekla jsem..Je to divné..Ne není..A Alan četl dál.. Ëares' ar elenis'! Winta lúcinya!Co to je..?Něco jako zaříkávadlo k zapomění..A proč to jako nefunguje..?


Najednou jse tam objevila naše učitelka protože jste nemávali rukama a nemysleli na to..Začali jsme křičet..Ale pak jsme přestali až jsme si všimli že to je naše ředitelka..Promiňte že jsem vás vylekala..Ale nečtěte tuhle knihu můžete ji číst až se z ní budete učit ať něco nepokazíte…A pak zmizela..


Hej toš to bylo dost divné..Jo to bylo..A tak jsme šli do hodiy..Dobry den děcka..Dnes se budeme učit nejdůležitější kouzla..Řekla kouzla zeptal se Alan..Jo řekla kouzla nato ryky a usmála se..Hej ryky to není sranda..Přece kouzla neexistují..Vás to nenapadlo už dříve..?Když mizí všeci..A učitelé z hodiny vždycky tak mizí..No jo ale to nebyl trik..?Zeptala jsem se..Ne nebyl teda asi když nás to teď chcou naučit..A začali nás učit..


Najednou vivolala mě..Co..?Říká se prosím..No tak prosím..?No poť k tabuli..Cože..?Teda prodím..?Ale já to neumím..To nevadí já ti to vysvětlím..Mysli na nějaké mýsto a řekni si potichu abánakala…Myslela jsem na svůj pokoj a řekla jsem abánakala..A najednou jsem se tam objevila..


Alan a Ryky na to čuměli kde je..?Řekl Alan..Paní učitelka no to nevím chtěla jsem jí řítst ať myslí na chodbu..Ale to už zmizel..No šak ona se vrátí..A mezi tím vyvolala dalšího..


Pak vivolala Alana..A Alan přemýšlel kde jsem asi já a myslel na mě a objevil se vedle mě..To jsem nevěděl že když na něcpo myslíš tak jsi hned vedle toho....Alane..Viděl si to..?No jo ale musíme rychle do třídy..Protože ti učitelka chtěla říct ať se přemístíš jenom na chodbu a ty si zmizela..Jdeme rychle..


A najednou jsme zmizeli a byli jsme před třídou..Tak jdeme tam..Najednou jsme vešli a učitelka kde jste byli..?No já jsem ji šel najít a byla v našem pokoji.. Aha tak ty jsi na to přišel když na nějakou osobu myslíš tak jsi hned vedle ní..Super si šikovný..No děkuji sedli jsme si za Ryky..Hej vy dva ste zmizeli vám se to povedlo..Jste dobrý..No ani nevím.

A teď ryky..Cože.?No prosím..Jo to jsem myslela..No tak pojď a ryky taky zmizela..Najednou skončila hodina a šli jsme do pokoje teda no zmizeli do pokoje spíš..Tak jsem ze sebe vyhrkla tak teda jsme kouzelníci..


No tak jdeme se dál učit..Učili jsme se další kouzla ale už jsem nešla jako první abych to pochopila..


Pak jsme šli zase do pokoje a lehli jsme si protože jsme byli vyčerpáni..Pak tam přišel Oliver..Čau..Tak jaké to bylo první ve škole…?No tož super ale vážně to jsou kouzla řekl Alan..No jo vy na ně nevěříte..?No ne..A jak jste teda mohli zmizet nebo co..No já nevím..Ale asi teď na to věříme..Tak určitě jsou to kouzla řekl Oliver..No a kam máme jít teďka..?Teď můžete jít kam chcete…No tak jsme teda šli..


Šli jsme do knihovny..A najednou jsme tam uviděli nějaké lidi..Hej už jsou tu ti nový..To jsem zvědavá doufám že nesklamou..Ale prý dnes na hodině ta jedna zmizela dřív než jí to řekli kam má zmizet..No asi jsou zbrklí jsou jiní než mi..Ale přece jsou taky čarodějové jsou s našeho původu..No ale třeba je ten svět lidí změnil..No to nevím..Ale buť ratči ticho nikdo o tom nemůže mluvit..Cože řekla potichu Ryky..No já nevím ale možná mluvili o nás..Řekl Alan..No a šli jsme do knihovny..Hej víte jak jsme to slyšeli ona tam říkali něco o historii..Tak by to mohlo být v nějaké knize…

A v jaké když tady je milión knih..Nějak to najdeme já si beru levou stranu..A Alan pravou a Ryky prostředek..Dobře a začali jsme hledat..Tak toto je nějaká divná knížka..Tedy je hodně básniček..Teda zaříkávadel..No a co..?Hledáme něco jiného..Dobře..Tak hledali jsme asi tak půl hodiny…A pak to našla Ryky no divili jsme se ta byl s nás nejzbrklejší..No super tak jdeme číst..


3.díl:zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Na tomto blogu mám vlastní tvorbu.Nesmíte ji kopírovat(ani se zdrojem).A nesmíte ji vydávat za své.Pokud jde o download, který není naši tvorby,nebo něco grafického.Tak zkopírovat můžete, ale jenom se zdrojem a to mnou..